LISTA ELEVILOR APROBAȚI ÎN CONSILIUL DE ADMINISTRAȚIE DIN 23.11.2020

PENTRU BURSĂ SOCIALĂ ÎN ANUL ȘCOLAR 2020-2021, SEMESTRUL I

NR.CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE CLASA
1.         BODEA ALEXANDRA MARIA XI G
2.         BOJE SIMINA BOGDANA X B
3.         CHINDRIȘ VASILE XI A
4.         CRISTEA CEZARA X C
5.         DRĂGAN ANDRA IOLANDA XF
6.         HOSU ALEXANDRA MARIA XII B
7.         LINGURAR CARMEN X F
8.         MUSCĂ ANDREEA MARIA XI E
9.         ONACI ANDRADA ROXANA XI G
10.     OȘAN ADRIAN IOAN XI G
11.     POP DENIS X C
12.     VOLOS MARIUS X C
13.  DOBRICAN GEORGE IX E

LISTA ELEVILOR APROBAȚI ÎN CONSILIUL DE ADMINISTRAȚIE DIN 23.11.2020

PENTRU BURSĂ DE MERIT ÎN ANUL ȘCOLAR 2020-2021, SEMESTRUL I

NR.CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE CLASA CRITERIUL ANEXA/MEDIE
1.         PETRENCIUC LORENA XI H

CUPA NORDULUI, LOCUL I, JUDEȚEAN

 

MEDIE

C.A.E.N NR. 3016/09.01.2019/ POZ.172

9,86

2.         CHINDRIȘ IOANA XG ITALIANĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 18
3.         POP ADRIAN XII G SPANIOLĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 18
4.         GHEȚIE CARINA MARIA XI G SPANIOLĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 18
5.         COTEȚIU CARLA SARA XI D SPANIOLĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 18
6.         ZAMIR AAMIRA FATIMA XII D FRANCEZĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 17
7.         CRIȘAN DENISA IOANA X D FRANCEZĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 17
8.         BONTE ROXANA XII B ITALIANĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 18
9.         CÎMPAN ANDREEA

XI C

 

SPANIOLĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 18
10.     FARCAȘ DIANA MARIA XII B SPANIOLĂ, LOCUL I, JUDEȚEAN 2/NR. 18
11.     REMEȚAN NICOLETA XI E MEDIE 10,00
12.     SURDUC SONIA XII B MEDIE 10,00
13.     VOICU FLORINA XII C MEDIE 10,00
14.     LAKATOȘ ELIZA XII D MEDIE 10,00
15.     TÂNJALĂ ANDREI XII F MEDIE 10,00
16.     GOSTE ANDREEA XI B MEDIE 9,97
17.     ȘUȘTIC DIANA XI E MEDIE 9,97
18.     FĂNĂȚAN CARINA X A MEDIE 9,94
19.     BOTA LORENA X B MEDIE 9,94
20.     HANUSEC ALEX X C MEDIE 9,94
21.     POP BOGDANA XI H MEDIE 9,94
22.     MAXIM ALEXANDRU XII F MEDIE 9,93
23.     CHEN VANESSA XII H MEDIE 9,93
24.     BUJOR CRISTINA XII C MEDIE 9,91
25.     FILIP SAMUEL XII E MEDIE 9,91
26.     STOICA SONIA XII B MEDIE 9,90
27.     MAȘCOVICI ADA XII C MEDIE 9,90
28.     POP ȘTEFANA XI E MEDIE 9,89
29.     CAUNI MIRIAM XII A MEDIE 9,88
30.     IURA RAMONA XII C MEDIE 9,88
31.     ȚEBREAN ANDREI XII E MEDIE 9,88
32.     BOTIȘ DIANA XII B MEDIE 9,87
33.     CICEO BOGDAN XII F MEDIE 9,87
34.     LAURAN TIMEEA X B MEDIE 9,86
35.     LUPAN ANTONIA X B MEDIE 9,86
36.     MUSCA ANDREA XI E MEDIE 9,86
37.     KISS AYALLA XII B MEDIE 9,86
38.     MANU SORINA XII C MEDIE 9,85
39.     SĂSĂRAN DIANA XII E MEDIE 9,85